Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си

15.2k348
Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си
Ново

Цели епизоди · 30

Сюжет на Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си

След шестгодишна битка за попечителство, дъщерята на Нора, Мийа, избира в съда любовницата на бившия ѝ съпруг за своя майка. Нора се отказва от всички права. Когато те я измамват с фалшиво сътресение, тя прекъсва всякакъв контакт и се завръща в Мейн при майка си. Шест месеца по-късно Грант отказва да се ожени за Слоун и двамата влизат в конфликт. Нора изгражда живота си наново и никога не поглежда назад.

Може да харесате

Често задавани въпроси (FAQ) за Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си

„Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си“ има общо 30 епизода. Премиум епизодите започват от епизод 8.

Можете да гледате „Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си“ в следните официални платформи на ReelShort:
Уебсайт: reelshort.com
Приложение за Android: Изтеглете оттук
Приложение за iOS: Изтеглете оттук

Не. „Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си“ не е дублиран. Това е Анимиран комикс, първоначално заснет на Български.

Да. „Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си“ е завършен сериал. Всички 30 епизода са налични сега, така че можете да изгледате цялата история, без да чакате нови епизоди.

Да. „Дъщеря ми избра нея, аз избрах себе си“ е анимирана оригинална продукция на ReelShort, генерирана от изкуствен интелект (ИИ).
reelshort-logo
Гледайте по всяко време, навсякъде
Отвори